فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252467
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 15:31
تعداد بازديد :  3358

احراز هویت‌های آینده با عکس سلفی انجام می‌شود

یک شرکت حوزه خدمات پرداخت الکترونیک مشغول ساخت پلتفرمی است که به مشتریان اجازه می‌دهد با یک عکس سلفی هویت خود را احراز کنند.
خبرگزاری مهر: یک شرکت حوزه خدمات پرداخت الکترونیک مشغول ساخت پلتفرمی است که به مشتریان اجازه می‌دهد با یک عکس سلفی هویت خود را احراز کنند.

 احراز هویت‌های آینده با عکس سلفی انجام می‌شود

شرکت «ویزا» مشغول ساخت پلتفرمی است که به اپلیکیشن بانک‌ها اجازه می‌دهد با انواع مختلف روش‌های احراز هویت بیومتریک همخوان شوند. این روش‌ها شامل اثرانگشت، صورت، صوت و غیره هستند.

این شرکت که در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک کار می‌کند قصد دارد با کمک این پلتفرم امکانی را فراهم کند مشتریان بتوانند هویت خود را احراز کرده و از خدمات بانک بهره گیرند.

به‌عنوان‌مثال اگر فردی خواهان دریافت کارت اعتباری باشد، اپلیکیشن بانک از او می‌خواهد تا از خود سلفی بگیرد و آن را همراه پاسپورت یا گواهینامه رانندگی ارسال کند.

این فناوری مشابهت‌های دو تصویر را با یکدیگر بررسی و صلاحیت گواهینامه را نیز تأیید می‌کند. تمام این فرایندها در عرض چند ثانیه اتفاق می‌افتد.

همچنین کاربر می‌تواند با عکس سلفی خرید آنلاین انجام دهد. هنگامی‌که تراکنشی به‌طور آنلاین انجام می‌شود، بانک از مشتری می‌خواهد برای احراز هویت از خود سلفی بگیرد یا صدای خود را ضبط کند.

این پلتفرم ویزا که Visa ID Intelligence نام‌گرفته به بانک‌ها یا مؤسسات اعتباری اجازه می‌دهد فناوری‌های بیومتریک را به‌سادگی و بدون نیاز به زیربنای مخصوص برای اپلیکیشن‌های خود به‌کارگیرند.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x