فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252456
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 15:56
تعداد بازديد :  3304

افتتاح بی‌‌مصرف‌ترین فرودگاه جهان

هفته گذشته پس از پنج سال ساخت وساز، جزیره کوچک و دور افتاده سنت هلن شاهد اولین برنامه پروازهای تجاری بود. سنت هلن، جزیره‌ای است که در جنوب اقیانوس اطلس واقع شده و جزو خاک انگلستان محسوب می‌شود. این جزیره آتشفشانی که تنها ۴۷ مایل مربع مساحت دارد، به عنوان یکی از دور افتاده‌ترین جزایر جهان به حساب می‌آید.
وبسایت فرادید: هفته گذشته پس از پنج سال ساخت وساز، جزیره کوچک و دور افتاده سنت هلن شاهد اولین برنامه پروازهای تجاری بود. سنت هلن، جزیره‌ای است که در جنوب اقیانوس اطلس واقع شده و جزو خاک انگلستان محسوب می‌شود. این جزیره آتشفشانی که تنها ۴۷ مایل مربع مساحت دارد، به عنوان یکی از دور افتاده‌ترین جزایر جهان به حساب می‌آید.
 
افتتاح بی‌‌مصرف‌ترین فرودگاه جهان

به گزارش آتلانتیک، پیش از این تنها راه دسترسی به این جزیره از طریق دریا بود که ۵ روز طول می‌کشید تا با کشتی از کیپ تاون به این جزیره رفت. فرودگاه جدید که از این پس آماده سرویس دهی به ۴۵۰۰ ساکن این جزیره از طریق پروازهایی از آفریقای جنوبی است، با هزینه ۳۷۴ میلیون دلار ساخته شده است. ساخت این فرودگاه در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید، اما پروازهای آزمایشی انجام شده در این فرودگاه با مشکلات جدی آب و هوایی مواجه شدند، مساله‌ای که گشایش آنرا یک سال به تعویق انداخت و باعث شد که از این فرودگاه با عنوان "بی استفاده‌ترین فرودگاه جهان" نام ببرند. در ادامه شاهد عکس هایی از پرواز افتتاحیه این فرودگاه و همینطور تصاویری از جزیره سنت هلن خواهید بود.
 
افتتاح بی‌‌مصرف‌ترین فرودگاه جهان 
 
افتتاح بی‌‌مصرف‌ترین فرودگاه جهان 
 
افتتاح بی‌‌مصرف‌ترین فرودگاه جهان 
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x