فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252452
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 16:09
تعداد بازديد :  3424

کنترل جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

شرکت سونی یک کنترلر جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد. این کنترلر جدید Mini Wired GamePad نام دارد که ظاهر آن به کنترلرهای کلاسیک یا کنسول‌های قدیمی شبیه است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت سونی یک کنترلر جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد. این کنترلر جدید Mini Wired GamePad نام دارد که ظاهر آن به کنترلرهای کلاسیک یا کنسول‌های قدیمی شبیه است. این کنترلر جدید بی‌سیم نیست و باید سیمی که برای آن در نظر گرفته شده را به کنسول متصل کنید. سیم این کنترلر جدید نزدیک به ۳ متر طول دارد و همچنین اندازه آن کوچک‌تر از کنترلر اصلی پلی‌استیشن ۴ است.

 کنترل جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

باید به این موضوع اشاره کنیم که کنترلر Mini Wired Gamepad به ویبریشن مجهز نشده و تاچ‌پد یا همان صفحه نمایش لمسی کنترلر اصلی پلی‌استیشن ۴ را هم ندارد. برخی از ویژگی‌های تاچ‌پد را می‌شود با آنالوگ چت و راست انجام داد. کنترلر جدید سونی بلندگو ندارد و نمی‌شود به آن هدفون هم متصل کرد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌
 
 کنترل جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

براساس اطلاعات منتشر شده این کنترلر جدید با قیمت ۳۰ دلار راهی بازار می‌شود و در اواخر سال ۲۰۱۷ هم راهی بازار می‌شود. در واقع این کنترلر جدید بیشتر برای کودکان و افراد کم سن و سال‌تر طراحی شده تا با پیچیدگی‌های کنترلر‌ها استاندارد و اندازه بزرگ آن مشکلی نداشته باشند.
 
 کنترل جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x