فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252441
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 16:47
تعداد بازديد :  3877

هواوی هم گوشی انعطاف پذیر می‌سازد

شایعات جدید می‌گویند که گوشی انعطاف‌پذیر شرکت هواوی سال آینده راهی بازار می‌شود. در واقع مدیرعامل هواوی به این موضوع اشاره کرده که این شرکت در حال ساخت مدل آزمایشی یک گوشی انعطاف‌پذیر است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: چند روز پیش شرکت ZTE یک گوشی انعطاف پذیر معرفی کرد که از صفحه نمایش بهره می‌برد و می‌شود آن را از حالت تبلت به حالت گوشی یا برعکس درآورد. قبلا هم شایعه شده بود که سامسونگ در حال ساخت یک گوشی انعطاف پذیر به نام گلکسی X است که به شکل محدود راهی بازار می شود. حالا به نظر می‌رسد که شرکت هواوی هم می‌خواهد چنین محصولی راهی بازار کند.
 
 هواوی هم گوشی انعطاف پذیر می‌سازد

شایعات جدید می‌گویند که گوشی انعطاف‌پذیر شرکت هواوی سال آینده راهی بازار می‌شود. در واقع مدیرعامل هواوی به این موضوع اشاره کرده که این شرکت در حال ساخت مدل آزمایشی یک گوشی انعطاف‌پذیر است. او گفته که ساخت چنین محصولی نیاز به تکنولوژی بهتر و مناسب‌تری در حوزه صفحه نمایش قابل انعطاف دارد.

براساس گفته‌های مدیرعامل هواوی مدل آزمایشی این گوشی در حال حاضر از دو صفحه نمایش با یک فاصله بسیار کم در بین آن‌ها، تولید شده است. اما هدف اصلی این است که از یک صفحه نمایش برای این تلفن همراه هوشمند استفاده شود. صفحه نمایشی به توان آن را خم کرد. هنوز تاریخ عرضه دقیق این تلفن همراه هوشمند مشخص نشده و باید منتظر منتشر شدن اطلاعات جدیدتر باشیم. هنوز ساخت چنین محصولی که یک صفحه نمایش داشته باشد، سخت به نظر می‌رسد.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x