فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252440
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 16:48
تعداد بازديد :  3889

روبات نامه رسان در آلمان

یک شرکت پست آلمانی به طور آزمایشی رباتی را به کار گرفته که محموله های سنگین را حمل می کند و با کمک حسگرهای مخصوص مسیر خود را در شهر ردیابی می کند.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: یک شرکت پست آلمانی به طور آزمایشی رباتی را به کار گرفته که محموله های سنگین را حمل می کند و با کمک حسگرهای مخصوص مسیر خود را در شهر ردیابی می کند.
 
 روبات نامه رسان در آلمان

به نقل از نیواطلس، شرکت پستی آلمانی DHL به تازگی ربات هایی ساخته تا مرسوله های سنگین پستی را به جای نامه رسان حمل کنند. این شرکت امیدوار است این ربات ها به کارمندان در ارسال بسته ها کمک کنند.

این ربات ها می توانند  بسته های سنگین را در مسیر حمل کنند. طی ماه های گذشته شهردار بادهرسفلد (شهری در مرکز آلمان) اعلام کرد میزبان پروژه الکتریکPostBOT  خواهد بود که به مدت ۶ هفته و به طور آزمایشی اجرا می شود.

ربات ۱۵۰ سانتیمتری  PostBOT می تواند مسافت ۶ کیلومتر را طی و ۱۵۰ کیلوگرم بار حمل کند.  یک حسگر به ربات کمک می کند مسیر خود را داخل شهر بیابد. جالب آنکه این حسگر پاهای نامه رسان را نیز ردیابی می کند تا او را در مسیر دنبال کند.

این شرکت علاوه برربات، مشغول  آزمایش یک پهپاد نامه رسان به نام Parcelcopter است که به تازگی در آلمان آزمایش شده است. همچنین دی اچ ال قصد دارد  ناوگانی از خودروهای خودران تحویل مرسوله را بسازد.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x