فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252393
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 17:06
تعداد بازديد :  3736

شرط مهم برای شرکت در راهپیمایی اربعین

سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی از هم اکنون مقدمات سفر را آغاز کنند، گفت: داشتن گذرنامه معتبر حداقل با ۶ ماه اعتبار شرط لازم برای خروج از کشور و شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین است.
خبرگزاری میزان: سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی از هم اکنون مقدمات سفر را آغاز کنند، گفت: داشتن گذرنامه معتبر حداقل با ۶ ماه اعتبار شرط لازم برای خروج از کشور و شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین است.
 
سردار سعید منتظرالمهدی اظهار کرد: زائران اربعین حسینی (ع) از هم اکنون مقدمات سفر را آغاز کنند.

وی با بیان اینکه شرط لازم برای خروج از کشور داشتن گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار است، افزود: همکاران من در پلیس گذرنامه همه روزه از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۰ شب پاسخگوی عزیزان هستند و در دفاتر پلیس +۱۰ نیز از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ نسبت به تحویل مدارک و صدور گذرنامه در کمترین زمان ممکن اقدام می‌کند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان اینکه اخذ ویزا از جمله شروط لازم برای ورود به کشور عراق است، گفت: در تهران در دفتر سفارتخانه عراق در میدان ولیعصر (عج) و چهار آژانس دیگر و نیز در ۱۲ استان دیگر، ویزا و روادید صادر می‌شود.

منتظرالمهدی خاطرنشان کرد: صدور ویزا، مبلغ و فرایند آن برعهده سفارتخانه عراق و وزارت امورخارجه است و در واقع پلیس هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد. امکان صدور ویزا به صورت انفرادی و گروهی وجود دارد که توصیه پلیس، اخذ ویزای انفرادی است.

وی بیان کرد: در حال حاضر، مرز‌های مهران، چزابه و شلمچه فعال هستند و زائران عزیز ایرانی می‌توانند از هر کدام از مرز‌ها تردد کنند، اتباع بیگانه و خارجی صرفاً از مرز شلمچه اجازه خروج دارند.

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: همکاران من در پلیس امنیت در کنسولگری‌های ایران در شهر‌های نجف، بغداد و کربلا جهت تسریع در صدور اسناد مفقودی عبوری در خدمت زائران خواهند بود.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x