فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252392
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 17:19
تعداد بازديد :  3655

ورود جدی مجلس به بحث آسیب های اجتماعی

برخی از نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران به همراه رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و محسنی شهردار منطقه۱۲ ارتقاء سطح خدمات ارایه شده به آسیب دیدگان اجتماعی را رصد کردند.
خبرگزاری مهر: برخی از نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران به همراه رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و محسنی شهردار منطقه۱۲ ارتقاء سطح خدمات ارایه شده به آسیب دیدگان اجتماعی را رصد کردند.
 
 محمدرضا عارف نماینده مردم در خانه ملت در بازدید خود از محله هرندی گفت: حوزه آسیب های اجتماعی در شهر تهران نیازمند یک همت همگانی است و شهرداری در این خصوص عملکرد قابل تحسینی داشته است.

عارف گفت: مجلس شورای اسلامی و ما به نمایندگی از خانه ملت و مردم، مصمم هستیم همکاری و همدلی بین بخشی را با محوریت رفع موانع قانونی به عهده بگیریم و با نوع خدماتی که دستگاه های مجری داشته اند امیدواریم ما نیز بتوانیم کمک خوبی در این خصوص داشته باشیم.

حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران پس از شرح فعالیت های جدید شهرداری تهران در حوزه آسیب های اجتماعی اظهار داشت: مدیریت شهری با خط مشی مدارا و عقلانیت در حوزه آسیب های اجتماعی وارد شده و تاثیرگذاری هدفمند را در این حوزه خواستاراست.

وی اظهار امیدواری کرد دستگاه های مختلف در برخورد با آسیب های اجتماعی همکاری نزدیکی را داشته باشند و مجموعه شهرداری نیز با تمام توان همکاری لازم را خواهد داشت.

رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در نخستین بازدیدی که پیرو دستور شهردار تهران دکتر محمدعلی نجفی در خصوص همدلی و نزدیکی بیشتر دستگاه های مختلف اجرایی و قانون گذار صورت گرفته بود، از آمادگی با تمام ظرفیت شهرداری تهران در خصوص همکاری با تمام دستگاه های مسئول اذعان داشت: سازمان خدمات اجتماعی با نظر مساعد و مثبت اعضای شورا و شهردار تهران تمام فعالیت و توان خود را با قدرت و عزم جدی تری در خصوص  زیرساخت، جذب و دانش مددکاری در اختیار خواهد گذاشت.

پیمان حسین محسنی شهردار منطقه ۱۲ گفت: بدون داشتن مدل بین بخشی نمی‌توان برای برون رفت آسیب ها اقدامات عملی انجام داد و سازمان خدمات اجتماعی بواقع ضمن بررسی مشکلات این منطقه نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

 نمایندگان مردم در مجلس به همراه اعضای شورای شهر و نمایندگان شهردار تهران به دور از هیاهوهای خبری در  ارتباطی صمیمانه با مددکاران و مددجویان جذب شده ، شاهد ارتقا سطح خدمات ارائه شده شهرداری بودند و از این نوع عملکرد اعلام رضایت داشتند.

لازم به ذکر است فعالیت شبانه روزی و نظام مند در حوزه جذب، ساماندهی، اسکان و مددکاری در حوزه ی آسیب های اجتماعی مرتبط با مردان، زنان و کودکان در معرض آسیب به طریقی بود که تحسین نمایندگان حاضر در بازدید را بر انگیخت .
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x