فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252356
تاريخ انتشار :  1396/07/28 - 15:25
تعداد بازديد :  226

آخرین وضعیت دانش‌آموزان مصدومِ هرمزگانی

معاون استاندار هرمزگان و فرماندار میناب به‌عنوان فرستاده ویژه استاندار، با عزیمت به شیراز، آخرین وضعیت مجروحان حادثه اردوی دانش‌آموزی را بررسی کرد.
ایسنا: معاون استاندار هرمزگان و فرماندار میناب به‌عنوان فرستاده ویژه استاندار، با عزیمت به شیراز، آخرین وضعیت مجروحان حادثه اردوی دانش‌آموزی را بررسی کرد.

 ابوذر مهدی نخعی در این سفر دو روزه که با همراهی مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان انجام شد، با حضور در بیمارستان‌های چمران و ابن‌سینای شیراز، با زینب شعبانی و ملیکا سالاری دانش‌آموزان بستری در این بیمارستان‌ها و خانواده‌های آنان دیدار کرد.

وی همچنین در محل اقامت سیده فاطمه وحدانی، زینب کریمی، محدثه شب راه و محدثه ذاکری حاضر و از روند درمانی آنان مطلع شد.

نخعی در این مأموریت، ضمن بیان پیام مهرآمیز استاندار هرمزگان به این دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان بر حمایت مدیریت عالی استان و دیگر مسئولان مرتبط از این دانش‌آموزان و وضعیت درمانی، رفاهی و آموزشی آنان تأکید کرد.

معاون استاندار و فرماندار میناب همچنین هدایای ویژه استاندار هرمزگان را به این دانش‌آموزان اهدا کرد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان نیز در این دیدارها، همراه با اهدای یک دستگاه ویلچر برقی به محدثه شب راه، هدایای نقدی را به این دانش‌آموز و پنج دانش‌آموز دیگر بستری در شیراز اهدا کرد.

 اتوبوس حامل دانش‌آموزان استان هرمزگان که قصد داشت در اردوی ملی فرزانگان در شیراز شرکت کند، بامداد جمعه 10 شهریور در شهرستان داراب استان فارس واژگون شد که بر اثر آن 9 نفر از دانش‌آموزان به همراه سرپرست و کمک‌راننده جان باختند و 34 نفر دچار مصدومیت شدند.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x