فرو ورود کاربران به سايت
ايميل
رمز عبور
ثبت نام کاربر جديد

رمز خود را فراموش کردم
جستجوی خبر  
کد خبر :  252329
تاريخ انتشار :  1396/07/29 - 07:35
تعداد بازديد :  196

تاكتيک لاريجانی، مورد انتقاد اصولگرايان است

محسن كوهكن، نماينده اصولگراي مجلس معتقد است كه تاكتيك‌هاي علي لاريجاني گاهي اوقات مورد انتقاد اصولگرايان قرار مي‌گيرد اما او به لحاظ استراتژي يك اصولگرا است. وي همچنين در خصوص جايگاه سياسي لاريجاني در هرم بالاي قدرت نيز مي‌گويد كه كسي كه رييس قوه باشد طبيعي است كه در حاكميت و در متن باشد و ايشان در لايه بالايي حاكميت است.
روزنامه اعتماد: محسن كوهكن، نماينده اصولگراي مجلس معتقد است كه تاكتيك‌هاي علي لاريجاني گاهي اوقات مورد انتقاد اصولگرايان قرار مي‌گيرد اما او به لحاظ استراتژي يك اصولگرا است. وي همچنين در خصوص جايگاه سياسي لاريجاني در هرم بالاي قدرت نيز مي‌گويد كه كسي كه رييس قوه باشد طبيعي است كه در حاكميت و در متن باشد و ايشان در لايه بالايي حاكميت است.
 
وي در پاسخ به اين سوال كه ارتباط فراكسيون ولايي با فراكسيون اميد چطور است، اظهار كرد: جلسه‌اي ميان فراكسيون ولايي و فراكسيون اميد برگزار نشده اما معمولا افرادي كه به عنوان مسوول فراكسيون انتخاب شده‌اند گاهي در مسائل مهمي كه پيش مي‌آيد و اعضاي فراكسيون‌ها موضع واحدي دارند؛ تماس‌هايي با يكديگر دارند.  او ادامه داد: گاهي اوقات در خصوص مواردي كه اشتراك نظر وجود دارد، روساي فراكسيون‌ها مذاكراتي با يكديگر دارند و نمي‌توان به آن عنوان جلسه داد.
 
اين مذاكرات در مجلس صورت مي‌گيرد بدين‌ترتيب كه در صندلي كنار هم يا ايستاده كنار هم مذاكراتي مي‌كنند و اين طبيعي است. اما اعضاي دو فراكسيون يا اعضاي شوراي مركزي دو فراكسيون جلساتي ندارند.
 
كوهكن در پاسخ به اين سوال كه ارتباطات غيررسمي ميان كدام فراكسيون‌ها بيشتر است، تصريح كرد: به صورت طبيعي فراكسيون ولايي با فراكسيون مستقلين مشتركات بيشتري دارند و در ابتدا نيز يكي بودند و قرار هم بود كه يكي باشند. بنابراين به صورت طبيعي ارتباط فراكسيون ولايي با مستقلين بيشتر است اما در خصوص ارتباط فراكسيون‌ها يك خلايي وجود دارد كه اين خلأ بايد پر شود.
نام
ايميل
وبلاگ
متن تصویر

x